Keto Czekolada z mandarynką i olejem MCT BeKeto

Jeżeli poszukujesz czekolady, która charakteryzuje się intensywnym smakiem oraz jest odpowiednia do jedzenia w trakcie przebywania na diecie ketogenicznej to na pewno zainteresuje Cię oferta przygotowana przez firmę BeKeto. Dotyczy ona czekolady, która zachwyca mocnym aromatem mandarynki. Ponadto w jej skład wchodzi olej MCT, którego spożycie wskazane jest dla osób przebywających zarówno na diecie ketogenicznej, jak i chociażby niskowęglowodanowej.
Keto Czekolada z mandarynką i olejem MCT

Czekolada z mandarynką i MCT marki BeKeto - wartości odżywcze

Czekolada z mandarynką marki BeKeto to nie tylko wartościowy olej MCT, który sprawia, że ketoza jest dodatkowo wspierana. Olej MCT odpowiedzialny jest także za przyspieszenie procesu trawienia, więc każda osoba, która redukuje tkankę tłuszczową, na pewno będzie zadowolona z pysznego smaku i pożądanego wpływu na organizm. Jak za oferowaną jakość - czekolada od BeKeto ma naprawdę atrakcyjną cenę, więc jeżeli jesteś zainteresowany jej kupnem to koniecznie odwiedź stronę ketosklep.pl.

Czekolada BeKeto z mandarynką i MCT - przepisy

Czekolada BeKeto z mandarynką i olejem MTC może być składnikiem wielu słodkich przepisów. Możesz przy jej pomocy stworzyć słodkości, o których marzysz, przebywając na diecie keto i przy okazji stosować się do jej wytycznych. Czekolada Be Keto z mandarynką może być składnikiem muffinek, brownie, batonów proteinowych, czekolady do picia czy wielu innych przepisów.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą produktów ketogenicznych.

Czekolada BeKeto z mandarynką i MCT - sklep

Sklep BeKeto powstał, by dostarczyć, głównie osobom przebywającym na diecie ketogenicznej produktów wysokiej jakości, które dostarczą im wszystkich potrzebnych składników odżywczych. W przypadku czekolady BeKeto z mandarynką i MCT - na uwagę zasługuje właśnie wykorzystanie tego oleju. Jego specjalne właściwości są bardzo cenione przez wszystkie osoby, które szukają pożywnych składników do przygotowywania sobie posiłków ketogenicznych. To czekolada, która będzie smaczna jedzona sama, a także jako dodatek w przypadku pieczenia ciast.

Opinie naszych klientów o keto czekoladzie z mandarynką i MCT BeKetoJulianna
Bardzo dobra czekolada! Służyła jako składnik ciastek, które robiliśmy z chłopakiem i muszę przyznać, że wyszły naprawdę pyszne. Także mogę zupełnie szczerze polecić!
Filip
Bardzo dobra czekolada, która nadaje się właściwie do wszystkiego. Przy takich produktach okazuje się, że dieta ketogeniczna może być naprawdę smaczna!
Robert
Na początku nie byłem przekonany, bo jest trochę droga jak na mój gust, ale generalnie uważam ten zakup za udany. Wyczuwalny aromat mandarynki jest super.
Hubert
Ja w ogóle lubię produkty z tego sklepu, bo rzeczywiście są smaczne i pożywne. Mogłyby być trochę tańsze, ale rozumiem, że użyte składniki swoje kosztują. Także kupuję chętnie.
Ewa
Do ciast świetne, akurat piekę takie czasami dla swoich znajomych, którzy próbują jakichś nowych diet. Generalnie bardzo smaczna, szczególnie do ciasta czekoladowego.
Paweł
Dobra czekolada, ale droga. W każdym razie raz na jakiś czas można sobie pozwolić, bo jest naprawdę bardzo smaczna. Bardzo dobrze się czułem po zjedzeniu jej całej właściwie na raz.

Jesteśmy tutaj

Centrum Handlowe Panorama 1 piętro (przy głównych schodach)
Aleja Wincentego Witosa 31 lok. 103B, 00-710 Warszawa, Mazowieckie

Kontakt

Email: biuro@ketosklep.pl
Telefon: 22 858 34 90